adresy stron nadesłane przez Widzów

powrót; tytul.jpg (29668 bytes)

Zbieramy adresy stron wraz z opisami ich zawartości.

Chcieliśmy ilustrować i uzupełniać te strony tylko materiałami ściśle związanymi z audycją, ale Widzowie zaproponowali redakcji swoje projekty stron. Dlatego też umieszczamy tu odnośniki do innych stron, które nadeszły do redakcji

http://www.uranos.eu.org/

http://www.uranos.org.pl/

Witryna Klubu Uranos jest dostępna pod dwoma adresami. Rozbudowaliśmy w istotny sposób witrynę - o nowe dzialy: "Polska i Polacy w kosmosie" oraz "Eksploracja Marsa".
   
http://republika.pl/taka98 Zapraszam wszystkich na wyremontowaną, uaktualnioną i przetłumaczoną stronę T.A.K.A.
   
http://chapters.marssociety.org/polska Konkurs dla uczniów pod nazwą "Red Rover Goes to Mars". Odbędzie się w dwóch kategoriach: "uczeń-naukowiec"  "uczeń-astronauta".
   
http://www.republika.pl/mikrot Zapraszam na uaktualnione i ulepszone graficznie strony serwisu "NIEBO ZA OKNEM"
   
http://www.kki.net.pl/~siddar/ Posiadamy stronę internetową o tematyce astronomicznej i bylibyśmy wdzięczni za ocenę jej zawartości.
   
http://www.republika.pl/mikrot Przesyłam wykonaną przeze mnie stronę internetową, na której prezentuję wykonane przeze mnie zdjęcia zaćmień Słońca i Księżyca. To część serwisu astronomicznego.
   
http://www.free.com.pl/cyberteh To adres mojej strony www. Gdyby komuś się chciało na nią wpaść to nie ma sprawy. Ostrzegam jednak, że przez modem nawet nie ma co próbować. Wkrótce zmieniam serwer na szybszy
   
http://republika.pl/ozma Ogólnopolski Zlot Miłośników Astronomii - Frombork 2000 * 24 - 27 sierpnia 2000 r.
   
www.republika.pl/ptmaoch Chciałbym polecić adres Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii oddział w Chorzowie.
   
http://www.camk.edu.pl/localinfo/PTMA/ptma_wwa.htm Oddział PTMA (adres: Centrum Astronomiczne PAN, ul. Bartycka 18, 00-716
WARSZAWA)
http://free.polbox.pl/w/wklata Koło Fizyczno-Astronomiczne "Copernicus".
Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Lęborku.
http://kret.ifd.uni.wroc.pl/~solaris Strona Stowarzyszenia Astronomii Amatorskiej "Solaris". Nowości ze świata astronomii, dużo zdjęć, nasze osiągnięcia i plany na przyszłość.
http://www.solaris.z.pl Odsyła pod adres "Solaris", podany powyżej.
http://republika.pl/stalker Zdjęcia astronomiczne, zaćmienie Slonca 11.08.1999 r., teoria zaćmień, programy astronomiczne, efemerydy dla kilku ważniejszych miast Polski. Frombork - informacje o mieście Mikołaja Kopernika.
http://www.astrofoto.prv.pl
"Tematem tego serwisu jest gwiaździste niebo. Prezentowany materiał jest tak interesujący, że uwagę poświęcą mu nie tylko astronomowie ale też zwykli ludzie, którzy coraz rzadziej spoglądają w niebo. Autor zebrał niesmowite zdjęcia wykonane przez teleskop Hubble'a oraz sondy kosmiczne". /miesięcznik WWW; maj 2000/
http://republika.pl/mkamilkyway/ Międzyszkolny Klub Astronomiczny "Milky Way"
Zespół Szkół Borówno
86-022 Dobrcz k/Bydgoszczy.
  wysyła pocztę; tpright.jpg (11550 bytes)
Strona założona w dniu 12 stycznia 2000 roku.
Wersja 1.0 - Aktualizacja 10.03.2000 r.

Powrót na stronę powitalną