Najnowsza akcja naszego programu, wybieramy najpiękniejszą  !

do strony powitalnej miss_tyt.jpg (6728 bytes)
Miss 2001

Ta kandydatka zdobyła Państwa uznanie i zwyciężyła!

Zaczęliśmy w środę 14.03.2001. Przyjmujemy zgłoszenia od naszych Widzów. Tu znajdują się informacje o kandydatce startujacej w naszym konkursie, które dotarły do nas.

0002           Przedstawiamy Kasię Matej. Zgłosiła się 15.03.2001 r.
duże zdjęcie

wiek: 27 lat
wzrost: 176 cm
waga: 59 kg

biust: 91 cm
talia: 61 cm
biodra: 91cm

4 fotografie Kasi 3 zdjęcia

Kasia

4 fotografie

3 fotografie

Matej

Kasia Matej pochodzi z Torunia, teraz mieszka na stałe w Kaliforni, USA.

Oddane głosy: 1. VpinnocioV@aol.com   2. Allabu@aol.com   3. Bozenka21@aol.com
4. JojieM@SpringsClub.com   5. marek.szostak@daewoo.lublin.pl    6. Duzazaba@aol.com
7.Esredstone@aol.com   8. donna.riley@mailexcel.com   9. XMarquezX@aol.com
10. Froncoisurek@aol.com   11. Szapcia@aol.com   12. garyalan@earthlink.net
13. ania@motiff.com   14. leonia26@aol.com   15. andrej@poczta.portal.pl
16. tomashockey@klienci.plobp.pl    17. Jjgseg@aol.com   18. johnjar@hotmail.com
19. KLuczkiewicz@CFILLC.com   20. Michalduzy@aol.com   21. DorothyM@SpringsClub.com
22. psj@iweb.pl   23. TomL@SpringsClub.com   24. bolek34@yahoo.com
25. ELopalewski@premiermgt.com    26. PinPatryk@aol.com   27. sidorow@eranet.pl
28. agrest@kris.top.pl   29. lewgraf@post.pl   30. stevec@SpringsClub.com
31. LaurelH@SpringsClub.com   32. JudyB@SpringsClub.com   33. jmagbuhat@dccd.cc.ca.us
34. danm@springsclub.com   35. ThemooreRose@aol.com   36. andrzejstepien@yahoo.com
37. MMuska99@aol.com   38. 51655940@pro.onet.pl   39. 89965368@pro.onet.pl
40. LGreenbaum@aol.com   41. 5826@wp.pl   42. karolinaxus@yahoo.com
43. Hrabini@aol.com   44. RickC@SpringsClub.com   45. Jackrud@aol.com
46. 5826@wp.pl  (serkowska)   47. urszula@klarkom.com.pl   48. AndreaGrnb@aol.com
49. sam@olympi.com   50. Glynnlayne@aol.com   51. SwimSCAL@aol.com
52. SILCOII@aol.com   53. Maverick00781107@aol.com   54. EldorFr@aol.com
55. VXWWXXM@aol.com   56. PegBAUM@aol.com   57. JRGBAUM@aol.com
58. SunMtnBks@aol.com   59. mrifkin@rifkinco.com   60. maun@rifkinco.com
61. Jkuzmanic@aol.com   62. RSH715@aol.com  63. NealH@SpringsClub.com  
64. Darmafred@aol.com   65. PattyA@SpringsClub.com   66. coolmisio@go2.pl
67. JosieP@SpringsClub.com   68. KRoslina@aol.com   69. pseurocar@earthlink.net
70. ACM038@motorola.com   71. redant@interia.pl   72. Jkeatz@aol.com
73. LWais@aol.com   74. AMD095@motorola.com   75. cheftd@earthlink.net
76. korzenie1@poczta.wp.pl   77. filippo@post.pl   78. 4laska@wans.net
79. filippo@post.pl   80. darekrud@friko7.onet.pl   81. KELSO47@aol.com
82. tux48@hotmail.com   83. KELSO47@aol.com   84. MastaB48@aol.com
85. mastab48@yahoo.com   86. m3mb3r48@hotmail.com   87. bomilla@bomilla.com.pl
88. vitoz@go2.pl   89. vze2db2r@mail.verizon.net   90. kamilla@box43.gnet.pl 
91. peterpb@home.com   92.  NidaP@SpringsClub.com   93. malzam@wp.pl
94. pantera@acn.waw.pl    95. Stratavarious1@aol.com   96. FairyT@aol.com
97. szapolowska@sza.pl   98. elap@atm.com.pl   99. Rdblkblue@aol.com
100. remi_b@tenbit.pl   101. bmwrzes@poczta.fm    102. gregjar@hotmail.com
103. A31duke@aol.com   104. orzel@web.de   105. KVeniero@aol.com
106. Coralync@aol.com   107. BBabyBye@aol.com   108. k.cieslinski@multispedytor.com.pl
109. kojarek@wp.pl   110. Kasiabasiaania@aol.com   111. BarcelonaGo@aol.com
112. pawelca@yahoo.com   113. basia18@yahoo.com   114. jgalaj@aol.com

(C) Copyright  2001  by Tomasz Pyć * Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.